O nas

Zapraszamy Państwa serdecznie do Apartamentów SunBaltic- nowoczesnych, oddanych do użytku w czerwcu 2020 r., całorocznych aparatamentów mieszczących się w dzielnicy Ustki- Przewłoka.

Położenie Apartamtnów Sunbaltic sprzyja nadmorskim spacerom, gdyż oddalenie kompleksu od morza to zaledwie 1,5 km. Do ścisłego centrum miasta dzieli nas jedynie 15 minut spacerem. Dla doskonałej wygody każdego z Państwa zapewniamy pościel, ręczniki oraz jednorazowe kosmetyki hotelowe.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy bezpłatny parking na terenie posesji, komplet mebli ogrodowych, grill. Na terenie apartamentów Sunbaltic znajduje się piękny ogórd, wraz ze strefą grilową oraz ogrodzonym i monitorowanym parkingiem.

Jesteśmy przekonani, że pobyt Państwa w naszym apartamencie będzie idealny. Ustka słynie z pięknej oraz szerokiej plaży oraz równie pięknego morza. Promenada nad samym brzegiem biegnie wzdłuż wschodniego wybrzeża i ciągnie się od portu aż do Traktu Solidarności. Długość promenady wynosi ponad 1100 metrów.

Chcemy zapewnić Państwu idealny wypoczynek, pełen wygody i komfortu. Zadbaliśmy o wysoki standard wyposażenia całego obiektu z myślą o Państwa komforcie i wygodzie. Zależy nam, aby Państwa pobyt przebiegał bez zakłóceń oraz był miło wspomianany.

Serdecznie zapraszamy.